Menighetsliv

Gudstjenester

Hver søndag kl. 11:00.

Småfelleskap

Småfellesskap er et sted for å bli bedre kjent og få nye venner.

Norkirken Kongsberg

Om oss

Guds kjærlighet til alle

Kontakt oss

Ikke nøl med å kontakte oss hvis det er noe du lurer på.

Nyttige lenker:

Taler

Tjenestegrupper

Ansatte og ledere

Leie av Norkirken

Medlemskap

Givertjeneste

Cookies

Personvern

Kontaktinformasjon

Ansatte og ledere

I Norkirken har vi flere ansatte, som sammen med de mange frivillige er med på å drive arbeidet i kirken.

Hovedstyret er satt opp av to grupper; driftsstyret og det åndelige lederskapet. Driftstyret har ansvar for alle beslutninger som har med den praktiske driften av Norkirken å gjøre, det åndelige lederskapet har ansvar for menighetens åndelige liv.

I Norkirken har vi mange ildsjeler som bruker sine gaver til tjeneste i menigheten. Her ser du en oversikt over hovedlederne som har ansvar for forskjellige grupper, team, diakonarbeid og drift av Norkirken.

Ingvald Løvdal

Administrasjonsmedarbeider

Helge Skaaheim

Pastor

Silje Elisabeth Dammann

Ungdomsarbeider

Hovedstyret

Hovedledere